Smart Energy сплатила 327,6 млн грн податків за 1 квартал 2021 року

By in
247

За 1 квартал 2021 року компанії групи Smart Energy сукупно сплатили 327,6 млн грн податків, включаючи 168,4 млн грн рентних платежів за користування надрами до бюджетів усіх рівнів. Відповідно, до регіональних скарбниць з ренти перераховано 8,4 млн грн. З цих коштів до бюджетів Полтавщини нараховано 3,8 млн грн, Харківщини – 4,6 млн грн.

Загалом обсяг податкових платежів компаній групи Smart Energy за звітний період зріс на 4,1% в порівнянні з аналогічним показником 2020 року. Таке зростання пов’язане із збільшенням рентних платежів (+40,6%), які, в свою чергу, виросли завдяки поступовому зростанню ціни на газ та стабільним об’ємам видобутку групи. 

«За перший квартал ми сплатили всі податки в повному обсязі. Сподіваємось, попри зміни в митному законодавстві, які стосуються розрахунку вартості природного газу, в нас буде така можливість і надалі. Адже наші рентні платежі, зокрема, – це не просто одне з джерел наповнення державного бюджету, а й добробут локальних громад, для яких цей податок означає реалізацію важливих проєктів на місцях», – прокоментував Олексій Заєць, фінансовий директор Smart Energy.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)