Enwell Energy наростила середньодобовий видобуток

By in
598

17.09.2020

Британська компанія Enwell Energy plc, що входить до групи Smart Energy, оголошує виробничі та фінансові неаудійовані результати за 1 півріччя 2020 року. Так, за шість місяців цього року компанія наростила сукупний середньодобовий видобуток вуглеводнів на приблизно 8%, а дохід компанії зменшився на 21,1%, інформує офіційне повідомлення Enwell Energy для Лондонської фондової біржі AIM.

Нарощення видобутку Представництвом «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» у 1 півріччі поточного року в порівнянні 1 півріччя 2019 стало можливим завдяки введенню в роботу свердловини №119 на Мехедівсько-Голотовщинському родовищі в жовтні минулого року та свердловини №54 на Свиридівському родовищі в травні цього року. Водночас меншим за минулорічний є видобуток на Васищівському родовищі через зменшення продуктивності свердловини №10.

Дохід за звітний період склав 24,7 млн дол. проти 31,3 млн дол. у відповідний період минулого року. Також у першій половині поточного року операційний прибуток зменшився до 5,2 млн дол. проти 13,7 млн дол. за аналогічний період минулого року. Чистий прибуток склав 1,2 млн дол., зменшившись у порівнянні з 9,9 млн дол. за 1 півріччя 2019 року. Негативна динаміка фінансових показників пов’язана із значним падінням ціни на газ (-46%), яке підсилив сезонний фактор теплої зими і, відповідно, переповнених газосховищ. Також на фінансових результатах відобразилась девальвація національної валюти гривні (26,69 грн/дол. станом на 30 червня 2020 року).

На кінець 1 півріччя 2020 року грошові ресурси компанії становили приблизно 54,2 млн дол. Станом на 13 вересня цей показник зріс до 55,5 млн дол. (62,5 млн дол. на 31 грудня 2019 року).

Капітальні інвестиції за звітний період склали 8,8 млн дол. (6,7 млн дол. за 1 півріччя 2019 року). Переважна частина цієї суми пов’язана із бурінням свердловини №54 на Свиридівському родовищі. Джерелом капітальних вкладень стали власні кошти, отримані від операційної діяльності. З урахуванням поточних фінансових показників Enwell Energy планує продовжити фінансування програми розвитку активів до кінця цього року. 

Зокрема, на Свиридівському родовищі в Полтавській області компанія продовжує бурити свердловину №25 та розглядає можливість буріння нової свердловини або бічного стовбура вже існуючої в майбутньому. Також на активах на Полтавщині вона вивчає потребу в проведенні капітального ремонту свердловин, планує встановлення компресорного обладнання та нові інвестиції в модернізацію потужностей з підготовки газу і газового конденсату, трубопровідної мережі й іншої інфраструктури. На Васищівському родовищі у Харківській області планується нова пошукова свердловина для вивчення перспектив видобутку на Введенській структурі, а також встановлення компресорного обладнання, нові інвестиції в модернізацію потужностей з підготовки газу та газового конденсату тут, трубопровідної мережі та іншої інфраструктури. Очікується початок розробки Свистунківсько-Червонолуцького родовища. 

Наразі Enwell Energy не понесла матеріальних збитків від глобальної пандемії. Однак, враховуючи подальше поширення коронавірусу COVID-19, керівництво та Наглядова Рада компанії продовжують уважно стежити за ситуацією та вживати всі необхідні заходи для мінімізації ризиків поширення хвороби в Enwell Energy та громадах, на території яких вона працює.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)