Enwell Energy збільшила на 6,5% середньодобовий видобуток у 2020 році

By in
215

Британська компанія Enwell Energy plc, що входить до групи Smart Energy, оголосила виробничі та фінансові аудійовані результати за 2020 рік. Так, компанія наростила сукупний середньодобовий видобуток вуглеводнів на майже 6,5%, а дохід компанії, зважаючи зниження ціни на газ впродовж року, зменшився на 15%, про що інформує офіційне повідомлення Enwell Energy для Лондонської фондової біржі AIM.

Нарощення видобутку у 2020 році в порівнянні з попереднім періодом стало можливим завдяки введенню в роботу свердловини №54 на Свиридівському родовищі. Також компанія розпочала буріння свердловини №25 на цьому ж родовищі. Водночас меншим за 2019 рік є видобуток на Васищівському родовищі через зменшення продуктивності свердловини №10.

За звітний період компанія продемонструвала високі фінансові показники не зважаючи на те, що збільшення рівня видобутку газу нівелювалось значним зниженням ціни на нього впродовж року. В результаті цього дохід компанії склав 47,3 млн дол. проти 55,9 млн дол. у попередньому році, а чистий прибуток – 3,2 млн дол. проти 12,2 млн дол. У той же час, враховуючи наявні ціни на газ, грошовий потік від операційної діяльності протягом 2020 року залишився приблизно на тому ж рівні, що й у попередньому році – 23,8 млн дол. проти 24,7 млн дол.

За минулий рік Enwell Energy не зазнала істотного впливу від глобальної пандемії COVID-19. Однак, враховуючи подальше поширення коронавірусу COVID-19, менеджмент та Рада директорів компанії продовжують уважно стежити за ситуацією та вживати всі необхідні заходи для мінімізації ризиків поширення хвороби в Enwell Energy та громадах, на території яких вона працює.

Разом з тим у 2021 році компанія планує на Свиридівському родовищі завершити буріння свердловини №29, почати планування нової, а також провести модернізацію виробничих потужностей. Також на Васищівському родовищі передбачені роботи з планування нової дослідної свердловини та модернізація виробничих потужностей. На Свістунківсько-Червонолуцькому родовищі проводитимуть роботи з планування буріння свердловини №4 та підготовки до 3D-cейсміки. Фінансування програми розвитку у 2021 році відбуватиметься за рахунок наявних власних грошових ресурсів.


54321
(0 votes. Average 0 of 5)