Enwell Energy збільшила видобуток на 12,5% у 2 кварталі 2020 року

By in
542

Британська компанія Enwell Energy plc, що входить до групи Smart Energy, оголошує виробничі результати за 2 квартал 2020 року.

Загальний обсяг видобутку в 2 кварталі виріс на 12,5% у порівнянні з 2 кварталом 2019 року. Значним поштовхом до нарощення видобутку стало введення в роботу свердловини №54 на Свиридівському родовищі в травні цього року.

Станом на 30 червня 2020 року грошові ресурси компанії становили приблизно $54,2 млн, з яких $14,7 млн в українській гривні та залишок $39.5 млн в доларах США, у фунтах стерлінгів та євро.

Ми задоволені прогресом в розробці наших родовищ, де спостерігаємо позитивну динаміку видобутку, хоч і в умовах зниження ціни на газ. У нас гарні результати по свердловині №54, яка була успішно пробурена, з дотриманням усіх вимог безпеки, раніше запланованого терміну і яка продемонструвала стабільний рівень притоку вуглеводнів під час випробовування. Також продовжуємо уважно стежити за безпрецедентним розвитком пандемії COVID-19 і, хоча на разі не зазнали впливу поширення захворювання на нашу видобувну діяльність, ми вжили і продовжуємо вживати всі необхідні заходи, щоб переконатись в безпеці наших співробітників та сприяти захисту місцевих громад», – прокоментував Сергій Глазунов, Генеральний директор Enwell Energy plc та групи компаній Smart Energy.

Нагадуємо, що в 2 кварталі 2020 року на Свиридівському родовищі було завершено буріння та введено в роботу свердловину №54 з фактичною глибиною 5 322 м. Зараз проходить підготовка до буріння свердловини №25 на цьому ж родовищі. Продовжується також розробка проєкту з буріння пошукової свердловини на Васищівському родовищі для вивчення перспектив видобутку на Введенській структурі.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)