Представництво РПКЛ запустило свердловину №25 на Свиридівському родовищі

By in
246

Представництво РПКЛ, що входить до групи компаній Smart Energy, ввела в роботу свердловину №25 на Свиридівському родовищі (Полтавська обл.).

Свердловина №25 розвідувальна. Вона призначена для розвідки та встановлення промислового значення покладів вуглеводнів горизонтів В-20, В-22 та В-23 візейського ярусу. Під час випробовування було отримано значний приплив газу та конденсату з горизонту B-22, тож свердловину було підключено до установки підготовки газу для проведення тривалого промислового тестування та оптимізації її виробничих параметрів. Зараз свердловина працює зі стабільним дебітом 55 тис. м3/добу газу та 13 т/добу конденсату.

«Під час випробувань ми провели дослідження на різних режимах роботи нової свердловини. Поточний режим визначено як оптимальний і вже сьогодні дебіт цієї свердловини допомагає нам підтримувати позитивну динаміку видобутку», – прокоментував Віктор Дудзич, технічний директор.

Фактична глибина нової свердловини, буріння якої розпочалось у липні 2020 року, склала 5 320 м. Її введення в роботу відбулося з випередженням запланованого строку. 

Нагадаємо, що 23 лютого цього року британська компанія розпочала буріння свердловини №29, а в травні 2020 року ввела в роботу свердловину №54 також на Свиридівському родовищі.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)