За перше півріччя компанії Smart Energy видобули 199 млн м3 газу

By in
369

Група компаній Smart Energy оголошує виробничі результати за 1 півріччя 2021 року.

Загальний обсяг видобутку природного газу її компаніями склав 199,0 млн м3, газового конденсату – 17,8 тис. т. Це на 0,2% менше та 1,2% більше відповідно за аналогічні показники минулого року.

Також, у 1 півріччі поточного року, Smart Energy виробила 5 058 т скрапленого пропан-бутану, що на 12,3% більше за показник 1 півріччя 2020 року.

Попри природнє виснаження пластової енергії продуктивних горизонтів родовищ, що розробляють компанії Smart Energy, група продовжує втримувати обсяги видобутку на стабільному рівні.  Зокрема, середньодобовий видобуток газу залишається на рівні 1,1 млн м3/добу.

«Ми зберігаємо стабільний обсяг видобутку природного газу, переважно завдяки новим свердловинам, введеним в роботу після буріння на Полтавщині. Враховуючи ефективність буріння, а також з огляду на позитивну динаміку цін на газ, плануємо розпочати буріння щонайменше двох нових свердловин у 2 півріччі», – прокоментував генеральний директор групи Smart Energy Сергій Глазунов.

Так, наприкінці лютого Представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед» ввело в роботу розвідувальну свердловину №25 на Свиридівському родовищі (Полтавська обл.). А в минулому році тут було введено в роботу свердловину №54. Це дозволило наростити видобуток у Полтавському регіоні в звітний період.

У лютому на Свиридівському родовищі компанія також розпочала буріння розвідувальної свердловини №29, проєктна глибина якої складає 5 450 м. Наразі пробурено 5 250 м. Роботи йдуть з випередженням графіку, тож у випадку успішних випробувань нової свердловини її введення в роботу відбудеться вже наприкінці 3 кварталу 2021 року.

Активно готується до розробки Свистунківсько-Червонолуцького родовища компанія «Аркона Газ-Енергія». Завершуються додаткові пошуково-розвідувальні та проєктні роботи. Протягом 2-х місяців буде розпочато буріння свердловини № 4. В 4 кварталі тут також заплановано розпочати сейсморозвідувальні роботи 3D. 

Триває підготовка до реконструкції тимчасової замірно-сепараційної установки (ТЗСУ), в рамках якої буде модернізовано обладнання та розширено ємкісний парк газового конденсату та пропан-бутану. Безпосередньо самі роботи розпочнуться в 4 кварталі поточного року.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)